Star Walk 2 Free

2.7.7.37

5.0

3

Gökyüzündeki yıldızları tanımlayın

79.7k

Bu uygulamayı oyla

Eğer gece gökyüzünde görünen yıldızların ve takım yıldızların adlarını öğrenmeyi hep istemişseniz, Star Walk 2 Free isimlerini öğrenmenize yardımcı olacak kapsamlı bir haritaya erişmenize izin verir.

Haritayı doğru yönlendirmenin en kolay yolu güneşin ve ayın o anki lokasyonunu uygulama ile eşleştirmektir. Sonrasında, gece gökyüzünde üzerinizdeki bütün yıldızları, uyduları ve kuyruklu yıldızları bulabilirsiniz.

Star Walks 2 Free, ayın net görünmediği belirli gecelerde gün batımı lokasyonunu belirlemenizde gerekten faydalı olacak ve kuzeyin nerede olduğunu belirtecek bir pusulaya sahiptir. Burada ayrıca bulunduğunuz lokasyonda saatin kaç olduğunu gösteren bir saate de sahipsiniz. Ayrıca gece haritayı da görebileceksiniz böylece bütün parçaları bir araya kolayca getirebilirsiniz.

Bu uygulama bütün gök cisimlerini 3D olarak görmenize izin verir. Star Walk 2 Free'yi daha da güzel bir uygulama haline getiren gezegensi bulutları veya takım yıldızlarının inanılmaz animasyonlarını görebileceksiniz.
Kısıtlamalar

Her bir yıldız hakkında detaylı bilgi almak için tam versiyonunu satın almalısınız.

Uptodown X